Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

türk kızı&nick jonas

4 posters

türk kızı&nick jonas Empty türk kızı&nick jonas

Mesaj  niles_bjk C.tesi Eyl. 12, 2009 11:40 pm

yeni yazılan haberlere göre nick jonas Türk kızı Yagmur Yiğit ile beraber .... Embarassed

En son niles_bjk tarafından Paz Eyl. 27, 2009 6:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

niles_bjk

türk kızı&nick jonas Empty Geri: türk kızı&nick jonas

Mesaj  irma_nick Paz Eyl. 13, 2009 6:11 pm

kusura bakma ama nerden duyduysan seni keklemişler.Nick jonas hiç türkiye'ye gelmedi nasıl tanışmış olabilirler.Kızma ama bu habere nasıl inandın hiç bilmiyorum.Nick Jonas fanıysan bilmen gerekiyor.Nick Jonas kimseyle çıkmıyor.Ama Us Weekly dergisine göre Nick Jonas ve eski sevgilisi Irma barışabilirmiş.

irma_nick

türk kızı&nick jonas Empty ::::

Mesaj  niles_bj Ptsi Eyl. 14, 2009 12:44 am

kekleme fln deil wikipedia ya girmiştim yeni bişi varmı die orda yazıodu ayrıca sadece türkiye de tanışçak die bişi de yok sonuçta orada birçok türk var orda eğitim gören yaşayan çok var anlıycan

niles_bj
Misafir

türk kızı&nick jonas Empty geriii::hıı

Mesaj  niles_bjk Ptsi Eyl. 14, 2009 1:02 am

hastalığından dolayı türkiyeye gelmediğini biliyorum ama bunu sen mi anlayamadın hayatta her şey olabilir ....
kesinlikle türk olamaz die bişi de yok
ayrıca uzatmanın gereği de yok ama insanların ne demek istediğini anlamadan kötü bi karşılık verme

niles_bjk

türk kızı&nick jonas Empty keklenmişsin

Mesaj  ads?z Salı Eyl. 15, 2009 1:01 pm

bi kere wikipedie ye insanlar kendi konularını yazabiliyo ya da ekliyebiliyo ve keklenmişin böle bişey olamaz yani wikipedie de yazan herşey doğru değil yani okuduğun herşeye inanmasan diyorum.bence nickle miley tekrar çıkıcak gibi görünüyo.... Very Happy I love you

ads?z
Misafir

Mesaj  irma_nick Çarş. Eyl. 16, 2009 2:04 pm

katılıyorum.Ama miley ve nick çıkıyorlardı.Ama ayrıldılar.Ayrıca vikipedia yalan söyleyebiliyor.Oraya bizim gibi insanlar kayıt olup yazıyorlar.Yani inanma.Nick türk biriyle çıkmıyor.Sdece yarı türk bir kızla çıktı oda ztn amerikada yaşıo.Müslüman bir kızla çıktı.Adı:Irma Reeves

irma_nick

türk kızı&nick jonas Empty XD

Mesaj  ads?z Perş. Eyl. 17, 2009 8:58 pm

ewet nick ve miley ayrıldılar ama son bikaç ayda birsürü yeni samimi fotoğraflar çekildi o yüzden barışma ihtimalleri çok fazla ve bence birbirlerine çok yakışıyolar ve jonas brothers'ın son albümünde before the storm adlı bi şarkı var bu şarkıyı miley ile nick beraber yazmışlar ve beraber söylüyolar , açıklamalarında ise şarkının yaşadıkları ilişkiyi anlattıklarını söylediler zaten şarkının türkçe sözlerine ve konser görüntülerindeki birbirlerine bakışlarına bakıldığında herşey anlaşılıyor..... I love you

ads?z
Misafir

türk kızı&nick jonas Empty NİCK

Mesaj  nicelll Çarş. Ocak 13, 2010 6:52 pm

irma doğru söylüo.nivk türkiyeye gelmedi.belki rüyanda görmüşsündürr.vikipedia yalan söleye bilio yanlıl bilgiler verio.ayrıca sen nivk jonas hayranıysan ve fanıysan bunları bilmen gerekirr.bilmiosan git vikipedia dan ara gene keklesinler senii.tabii sen alışmışsındır keklenmeyeee türk kızı&nick jonas 883231

nicelll
Misafir

türk kızı&nick jonas Empty ---

Mesaj  niles_bjk Çarş. Ocak 13, 2010 7:56 pm

gelmediğini biliyorum bidaha bu konuda keklenmişsin fln demenizide istemiorum ayrıca herşeyini biliyorum ben kendimi fan die sınırlamak istemiorum bana bunları söyliyenler kendilerini sınırlıolar...
tamam öle bişi olmamış olabilir ama olabilir...sanki siz kendiniz için istememzmişsiniz gibi konuşuyorsunuz yine diorum sadece türkler türkiyede yok....fazla uzatıldı bukonu bence ve bazı kişiler insanları tanımadan keklenmişsin falan diye konuşamaz size karşı aynı şey gelse birsürü söz söylersiniz ben bunu sadece wik. gördüğüm için değil birkaç yerdede okumuştum yazıyim dedim doğru mudur başka gören varmıdır ona göre konuşulur dedim bu konuyu keklenmişsin yok falan filan die konuşulmaz....bazı şeyler de yeter...

niles_bjk

türk kızı&nick jonas Empty nick

Mesaj  nicel Ptsi Ocak 18, 2010 6:05 pm

kusura bakma canım..bu kadar kırıldığını fark etmedim.bende kendimi kaybettim.özür dilerimm pale pale

nicel

türk kızı&nick jonas Empty nick

Mesaj  nicel Salı Ocak 19, 2010 6:02 pm

şey ben kendi facebook uma yağmur yiğit adlı kişiyi ekledimm.acaba o kız senin bahsetiin kızmıı..

nicel

Mesaj  niles_bjk Salı Ocak 19, 2010 7:13 pm

teşkkür ederim en azından özür diledin o kadar laf işitince sinirlerim bozuldu da

niles_bjk

Mesaj  niles_bjk Salı Ocak 19, 2010 7:15 pm

açıkçası o kızı araştırmadım ama olabilir ama ekliyceksen face de sabrina outen stevens ı ekle gerçi kabul etmiyorda Sad o da jonaslar gibi ünlü galiba hatta fotoğrafı var jonaslarla camp roctakilerle...

niles_bjk

türk kızı&nick jonas Empty NİCKK

Mesaj  nicel Çarş. Ocak 20, 2010 6:02 pm

EKLERİM BEN O KIZI AMA JONASLARLA Bİ İLŞKİSİ FLN WARMI ACABAAA

nicel

Mesaj  niles_bjk Çarş. Ocak 20, 2010 6:54 pm

büyük ihtimalle

niles_bjk

türk kızı&nick jonas Empty NİCK

Mesaj  nicel Çarş. Ocak 20, 2010 6:57 pm

TAMAM EKLEDİM BEN O KIZI..KABUL EDERSE SORARIMMM Like a Star @ heaven

nicel

Mesaj  aleyna♥nick Paz Tem. 21, 2013 12:40 pm

sıkma öyle bişey yok nick jonas senin dediğin kişiyle birlikte olamaz hem bakın aramaya hiçbir sonuç yok .s

aleyna♥nick

- Similar topics