Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nick Jonas Northwestern Üniversitesi için gidiyorsun?

Nick Jonas Northwestern Üniversitesi için gidiyorsun? Empty Nick Jonas Northwestern Üniversitesi için gidiyorsun?

Mesaj  nic 'K' im_q.kRe Ptsi Tem. 13, 2009 11:59 pm

Nick Jonas Northwestern Üniversitesi için gidiyorsun? Nickjonasdgg021484

Sonra kampus turne tespit olduğunu Pop yıldız Nick Jonas o kolejinde kayıt planlıyor spekülasyonlara yol açtı.

The teen idol, the youngest of the Jonas Brothers band, took time off from his current tour to visit Northwestern University in Illinois with his dad, Paul, on Monday. Bu gencin idolü, the Jonas Brothers Band en küçüğü, onun mevcut tur gelen Pazartesi günü babası Paul ile Northwestern University of Illinois ziyaret için izin aldım. The 16 year old tried go unnoticed as he walked the grounds without a security guard, but other prospective teens couldn't help but notice the Disney star in their midst. Eski fark git çalıştığınız 16 yıl gibi bir güvenlik görevlisi olmadan zemin yürüdük, ancak diğer olası gençlere yardım değil, ama kendi aramızda Disney yıldız tutar.

A fellow student described the encounter in an online blog: "Today I was visiting Northwestern University by Chicago, IL and around 2PM after the school tour was over my friend and I spotted Nick Jonas and his dad who were also visiting." Bir okul arkadaşı bir online blogu olarak karşılaşabileceğiniz açıklanan: "Bugün Chicago, IL ve yaklaşık 2 ile okul gezisi sonra arkadaşım bitmişti ve Nick Jonas ve babası da ziyaret edildi tespit [/b]Northwestern Üniversitesi ziyaret oldu."

"Not many people noticed him because he didn't have big security or his other brothers, but he did take pictures with us. He was really nice, well-mannered, and shy. He thanked us for being fans." Çünkü büyük güvenlik veya diğer kardeşler yoktu "Çoğu kişi onu fark ettim, ama bizimle birlikte fotoğraf çekmek yaptım. Gerçekten, çok güzeldi efendi ve utangaç. O taraftar olmak için bize teşekkür etti.
nic 'K' im_q.kRe
nic 'K' im_q.kRe

Nick Jonas Northwestern Üniversitesi için gidiyorsun? Empty Geri: Nick Jonas Northwestern Üniversitesi için gidiyorsun?

Mesaj  nic 'K' im_q.kRe Salı Tem. 14, 2009 12:01 am

bu haberde. ilk olarak ing cümlesi. ardından da türkçesi veriliyor. ben ayırmak istemedim. biraz karışık olmuş sanırım =)
nic 'K' im_q.kRe
nic 'K' im_q.kRe

- Similar topics