Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!!

+2
Mrs.Jonas
NickJ
6 posters

Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!! Empty Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!!

Mesaj  NickJ Çarş. Kas. 12, 2008 6:53 pm

Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!! Joe-jonas-camilla-belle-couple

Joe Jonas is dating 10,000 BC actress Camilla Belle, reports People.

After breaking up up with Taylor Swift last month over a 27-second phone call, the 19-year-old middle Jonas brother quietly began seeing 22-year-old Camilla, who starred in the Jonas Brothers video “Lovebug.”

An inside source reveals, “They met on the set of his music video. All the guys always had thought she was really pretty and that’s why they asked her to be in it. It was only after doing the video that they began to date. They are not public about it but they’ve just been hanging out with their friends and Joe’s brothers. They are very private about it. She’s a really good girl and it seems they share a lot of the same characteristics and morals.”

Kaynak:Justjared.com

Klipte tanışıp çıkmaya başlamışlar Burnin up klibindede Selena oynamıştı JoBro kliplerinde sevgililerini oynatıyor küçükten büyüğe gidiyorr sıra Kevinda Very Happy Very Happy
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!! Empty Geri: Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!!

Mesaj  Mrs.Jonas Perş. Kas. 13, 2008 3:57 pm

amineem yakında Danielle'de bir klipte oynarsa şaşırmamm ..!!!
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

https://nickjonastr.yetkinforum.com

Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!! Empty Geri: Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!!

Mesaj  NickJ Perş. Kas. 13, 2008 11:57 pm

Bende şaşırmammm bebümmm alıştığımız bi durum olur artık.
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Mesaj  yuya_thalia Ptsi Ocak 12, 2009 7:38 pm

yaa kızlar artık ben de inanmak zorunda kaldım çok kötü bi durum ama elimden bişey gelmiyo şuracıkta yanımda olsa o vampirellayı boğardım hiç acımadan Laughing Jemi hayallerim suya düştü hiç gerçekleşmicekte sanırım Crying or Very sad joseph kendine gel artık diyorumm adam gibi birisiyle aldatıcaksan aldat bizleri karizmamızı çizip durma yoksa biz seni çizmeye gelicez sonunda Laughing Twisted Evil Twisted Evil

bu da en son haber ; Evil or Very Mad

Sun, 11 January 2009
Joe Jonas & Camilla Belle: Movie Date!

Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!! Joe-camilla-movie-date

Joe Jonas and new gal pal Camilla Belle were spotted out at the movies on Saturday night in Los Angeles.

The duo was accompanied by Joe’s brothers, Nick and Kevin, as well as family friend Maya Kibbel. They attended a screening of the latest James Bond flick, The Quantum of Solace.

Camilla will next be seen in the comic-inspired thriller flick, Push, as Kira Hudson. Kira is an escaped pusher who may hold the key to ending the Divisions program, a shadowy government agency. Push hits theaters on February 6th.

P.S. JJJ has learned that Demi Lovato was there as well!

En son yuya_thalia tarafından Ptsi Ocak 12, 2009 7:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  yuya_thalia Ptsi Ocak 12, 2009 7:39 pm

ayrıca bi yorum daha yapıcamm Very Happy
camilla'nın yüzü ne kadar sahte taylor da öyleydi joseph bu sahte yüzlerden nasıl hoşlanıyo anlamadım giti Evil or Very Mad onlarda olupta bizde olmayan ne var anlamadım Laughing Laughing
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  My Lovato Ptsi Ocak 12, 2009 7:41 pm

yuya_thalia demiş ki:
ayrıca bi yorum daha yapıcamm Very Happy
camilla'nın yüzü ne kadar sahte taylor da öyleydi joseph bu sahte yüzlerden nasıl hoşlanıyo anlamadım giti Evil or Very Mad onlarda olupta bizde olmayan ne var anlamadım Laughing Laughing

hilom ben bu camilladan daha güzelm BİZ BU CAMİLLA VAMPİRELLASINDAN DAHA GÜZELİZ
My Lovato
My Lovato

Mesaj  DemiLse Ptsi Ocak 12, 2009 7:50 pm

Joe'nun kararı biz birşey diyemeyiz ama biraz kendinide düşünmeli Very Happy Camilla'yla çıka çıka oda Vampir olacak Edward'ım benim Very Happy

DemiLse

Mesaj  yuya_thalia Ptsi Ocak 12, 2009 7:52 pm

DemiLse demiş ki:Joe'nun kararı biz birşey diyemeyiz ama biraz kendinide düşünmeli Very Happy Camilla'yla çıka çıka oda Vampir olacak Edward'ım benim Very Happy

hay allah iyiliğini versin kız Very Happy Joe efendi kendi başına değil bikere tmm mı ? Very Happy bize de beğendirmesi gerek sonuçta kuma gelicek olan kızı bizimde gözümüz tutmalı ama tutmadı tutamaz tutmıcakta Twisted Evil sonuna kadar Jemi demekten vazgeçmicem Wink
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  yuya_thalia Perş. Ocak 22, 2009 4:44 pm

güvenilir bi kaynağa göre Joe Camilla vampirellasıyla Disneyland'de başbaşa yemek yemiş Evil or Very Mad
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Joe Jonas Ve Camilla Belle Çıkıyor!! Empty joe jonas ve camilla belle çıkıyor

Mesaj  nurbuse000 Cuma Şub. 06, 2009 1:11 pm

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ama bir haber aldığıma göre arkadaşım faceten demi lovato ile konuşmuş ve ona senin erkek arkadaşın var mı demiş o da evet var demiş sonra kim diye sormuş o da joe jonas olduğunu sölemiş
nurbuse000
nurbuse000

Mesaj  yuya_thalia C.tesi Şub. 07, 2009 2:43 am

nurbuse000 demiş ki:arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ama bir haber aldığıma göre arkadaşım faceten demi lovato ile konuşmuş ve ona senin erkek arkadaşın var mı demiş o da evet var demiş sonra kim diye sormuş o da joe jonas olduğunu sölemiş

tatlımm böyle aldatmacalara hiç kanma derim Wink
ya arkadaşın yalan söylüyo!!
ya daa arkadaşını keklemişlerr Wink
böyle bişey yok mümkün değil Wink
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  joe jona Paz Şub. 08, 2009 8:36 pm

zatenn ben ve diğer arkadaşlarımız ona söledik o gerçek deildir seninle neden konuşsun diye ama o dedi ki bana kendinin gerçek olduğunu söledi doğrudur dedi zaten joe camille ile bir yerde yemek yerken görülmüş Smile

joe jona
Misafir

- Similar topics