Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena'nın Aşkı Bu Kadarmış

5 posters

Selena'nın Aşkı Bu Kadarmış Empty Selena'nın Aşkı Bu Kadarmış

Mesaj  zanessa_niley C.tesi Mayıs 30, 2009 7:39 pm

nick ve selenanın tartışılan aşkı buraya kadarmış selena gomez nicke onunla arasındaki herşeyin bittiğini söylemiş nick ise böyle birşey beklemiyordum demiş ve selena gomez kameralara twilightın yakışıklı vampiri taylorla kameralara yakalandı ve basına taylorla olan aşkını açıklayan selena sizce nickin aşkına layıkmı?daha 2 ay bile olmadı selenadan beklerdim bounce
zanessa_niley
zanessa_niley

Selena'nın Aşkı Bu Kadarmış Empty Geri: Selena'nın Aşkı Bu Kadarmış

Mesaj  smg Paz Mayıs 31, 2009 11:55 am

düzeltiyorum canım talyor vampir değil kurt adam kitapdaki adı da Jacob black ya da Jake
buna biz karar veremeyiz bu nick ve selena'nın secimidir.
smg
smg

Mesaj  iremm...* Ptsi Haz. 01, 2009 12:17 pm

tabikide selena'nın kararı bir şey diyemem ama ... ilk önce bir deneme çıkması yapması gerekirdi bence . bu şekilde ayrıldığında nick daha az üzülürdü . ve bence nick hayranlarından biriyle çıkmalı ki onun değeri bilinsin ...
iremm...*
iremm...*

Mesaj  nic 'K' im_q.kRe Ptsi Tem. 06, 2009 9:14 pm

kesinlikle katılıyorum. bencede nick hayranlarından biriyle çıkarsa daha mutlu olucaktır. =)

ben selena'dn beklemezdim açıkcası.bence selena çok tatlı bir kız. ama eğer nick'e karşı sevgisi kaybetmişse ayrılmakla iyiy etmiş bence. sevmediği halde çıkması nick'i daha fazla üzerdi. ama yinede nicK'in üzülmesine üzüldm =(
nic 'K' im_q.kRe
nic 'K' im_q.kRe

Mesaj  *HaNdE* Ptsi Tem. 20, 2009 5:32 pm

Bencede ayrılmakla ii yapmışlar çünkü nick içn bu çok kötü olurdu.selana yada teessüf ediyorum yani nick gibi harika bi insanı kime değişmiş neyse sevgi dediğimz şey biterse bağlılıkta biter ya ii yapmışlar nick'm e de mutluluklar inş yeniden miley ile çıkar...

*HaNdE*