Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers'a Yöneltilen Sorular

5 posters

Jonas Brothers'a Yöneltilen Sorular Empty Jonas Brothers'a Yöneltilen Sorular

Mesaj  forevermusic Perş. Ara. 25, 2008 4:27 pm

- Hiç kendi semtinizi , fanlar sizi takip etmeden , görünce çığlık atmadan ve size saldırmadan insan içine çıkabilmeyi özlüyor musunuz ?-Samantha

Kesinlikle hayır - yaptığımız şeyle onu duyuyoruz.

- Hiç evcil hayvanınız var mı ? - Elise

Artık yok - Coco vefat etti :-(

- Hey , çocuklar ! Bu zamana kadar ki en sevdiğiniz konserin hangisi olduğunu bilmek istiyorum. - Angel

Bütün hepsini seviyoruz.Ama Texas State Fair ayrı bir yere sahip aklımızda ..

- Siz , çocuklar , hiç üniversiteye gitmeyi planlıyor musunuz ? Öyleyse , nereye ? - Sarah

Şu an yalnızca kariyerimize odaklandık.Ama Berkley Müzik Okulu seçimlerimiz arasında 1.sırada.

- Çocuklar , merak ediyorum da : Puerto Rico'da konser verdiniz.Orayı sevdiniz mi ve başka bir gösteri için yine gelecek misiniz ?- Esther

Bayıldık ! Puerto Ricolu fanlarımızı çok seviyoruz !

-Kaç gitarınız var ? -Victoria

Kevin'ın 12, Joe'nun 5 ve Nick'in 12. Yani 29!

-Bu zamana kadar hiç büyük kavgaya karışıp karışmadığınızı bilmek istiyorum. -Natalie

Kavgalarımız oluyor , ama üstünden zaman geçtiğinde , pek kavga etmiyoruz.Cidden geçinebiliyoruz.

- Hershey Park'ta bir cankurtaranım.Sizinde bu senenin başlarında orada konser verdiğinizi biliyorum ve merak ediyorum , parkta hiç zaman harcıyor muydunuz ?

Hiçbir araç kullanmadık.Çok meşgulduk ve bir sürü insan vardı.Bazen gizlice yapabiliyoruz.

Joe, neden sol elindeki yüzük parmağına bir yüzük takıyorsun ? -Emily

Bu bir namus yüzüğü.Evlenene kadar temiz kalacağıma dair Tanrı'ya ve kendime verdiğim bir söz.

- Frankie biraz daha büyüdüğünde JB grubuna katılacak mı? -Katelyn

Yalnızca umabiliyoruz.Ama şimdi onun ve bir arkadaşının grubu var.Adı da "Drop/Slap"
forevermusic
forevermusic

Jonas Brothers'a Yöneltilen Sorular Empty Geri: Jonas Brothers'a Yöneltilen Sorular

Mesaj  qeweSse Perş. Mart 19, 2009 12:27 am

Herhangi bir konser için Türkiye'ye gelmeyi düşünüyor musunuz ?

qeweSse

Jonas Brothers'a Yöneltilen Sorular Empty Geri: Jonas Brothers'a Yöneltilen Sorular

Mesaj  nic 'K' im_q.kRe Ptsi Tem. 13, 2009 11:54 pm

kardeşleri 'Frankie' çok şker bişey. inş. o da katılır gruba Very Happy Very Happy.. kÇÜk.. ama Ben hiçbirinede benzetemiyorum :S :/
bu arada payalaşımıniçin saol!
nic 'K' im_q.kRe
nic 'K' im_q.kRe

Mesaj  . [LL*] Çarş. Eyl. 23, 2009 1:59 pm

Bence Hepsindn biRaz aLmış aYRıca ArkadaşlaRıyLa ayRı bi gRubu oLması iLginç . Küçükkn başLamıs Very Happy
. [LL*]
. [LL*]

Mesaj  tugcenıck Paz Tem. 11, 2010 11:18 pm

hey cocuklar herhangı bır konser ıcın kocaeli/ızmıte gelmeyı dusnuyormusunuz ve dusunuyorsanız nereye gelırdınız? (lutfen gelın!) Very Happy Very Happy
tugcenıck
tugcenıck

- Similar topics