Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan )

+3
yuya_thalia
nickjonas
Mrs.Jonas
7 posters

Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) Empty Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan )

Mesaj  Mrs.Jonas Perş. Ekim 09, 2008 7:11 pm

Sohbetsizz Olur mu Hiç ya =)=)
jB Hakkında En son cıkan haberler dedikodular ve tabi sevdiqimiz sevmediqimiz
herseyi Burda rahat rahat Konuşabilirizz..

Mesela buqün Taylor ve Joe'nun ayrıldığı haberini okudummm ve cidden suan cok mutluyum
Jemii artık Kesin olucak !!
[center]
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

https://nickjonastr.yetkinforum.com

Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) Empty Geri: Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan )

Mesaj  nickjonas Perş. Ekim 09, 2008 7:14 pm

İremim valla cümleten gözümüz aydın diyorum kurtulduk Taylor'dan Laughing Çok mutluyum valla..Telefonla ayrılmış diyorlar Joe ve Taylor'ın kalbi kırılmış valla çokta iyi olmuş çıktıklarını öğrendiğimizde(Jemi fanları olarak)hepimiz kırılmıştık..sıra o at tipli sarışında Very Happy oh şimdi Jemi'yi izlemeyede doyum olmaz..deymeyin keyfime Laughing
nickjonas
nickjonas
Admin
Admin

Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) Empty Geri: Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan )

Mesaj  Mrs.Jonas Perş. Ekim 09, 2008 7:17 pm

nickjonas demiş ki:
İremim valla cümleten gözümüz aydın diyorum kurtulduk Taylor'dan Laughing Çok mutluyum valla..Telefonla ayrılmış diyorlar Joe ve Taylor'ın kalbi kırılmış valla çokta iyi olmuş çıktıklarını öğrendiğimizde(Jemi fanları olarak)hepimiz kırılmıştık..sıra o at tipli sarışında Very Happy oh şimdi Jemi'yi izlemeyede doyum olmaz..deymeyin keyfime Laughing

Aynen Neslişahımm cidden cümleten Hepimize hayırlı olsun.Neydi ya Mtv VMA'Da taylor joe görmekten sıkılmıstım o gece bitmesine cidden cok sevindimm hayırlısıyla Jemi'de cıksın artık ya

başka hiç birşey istemiyorum he birde Nelena var tabi =)
Selin son acıklamalarından sonraa bakalım neler olucak
[center]
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

Mesaj  yuya_thalia Salı Ocak 13, 2009 6:39 am

Jemiii gerçekleşse daha ne isterimm yaa
şu camilla vampirellasından kurtulsam keyfime diyecek yok Twisted Evil
sinir yaa gitsin başka birisini bulsun kendine yaşlı kokoşş Twisted Evil
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  NickJ Çarş. Ocak 14, 2009 12:23 am

"Merve" demiş ki:
Hosbuldumm kuzucum evet okumazmıyım hic yarıladım suan yazılılara denk geldi okuyamıyorum fazla ama süper gercekten BD taa nisanda cıkcakmıs o zamana kadar nasıl beklicez bilmiyorum Rolling Eyes

Edward-Jacob biarada olunca bi garip oldum düsündügüm gibi kötü degilmis ama Jacob'dan sıkılmadım baya iyi suan Laughing Edward bittim ona resmen I love you Embarassed Bella bildigimiz Bella arada sinir olmadım degil ama Rolling Eyes

Kumoşummm hoşbuldumm bitanemm Embarassed

Herkes senden duyup gelmis valla Hilo'm ayın üyesi secilcen bu gidisle Laughing

Sorma Mervemm yaa benimde sınavlara geldi okuyamıyorumm 6 bölüm okudum şuana kadar ama İsviçre bölümünü okudum ya o yeter bana şuanlık çok merak ediyordum Very Happy Mervemm 3 ay ne ki ben 6 aydır filmi ve kitap çevirilerini bekliyorum Very Happy
Mervemmm ben JakEdwardcıyım yani isviçreyimm 2sini bi arada okumak benim için harika Very Happy
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Mesaj  "Merve" Çarş. Ocak 14, 2009 11:11 am

NickJ demiş ki:
"Merve" demiş ki:
Hosbuldumm kuzucum evet okumazmıyım hic yarıladım suan yazılılara denk geldi okuyamıyorum fazla ama süper gercekten BD taa nisanda cıkcakmıs o zamana kadar nasıl beklicez bilmiyorum Rolling Eyes

Edward-Jacob biarada olunca bi garip oldum düsündügüm gibi kötü degilmis ama Jacob'dan sıkılmadım baya iyi suan Laughing Edward bittim ona resmen I love you Embarassed Bella bildigimiz Bella arada sinir olmadım degil ama Rolling Eyes

Kumoşummm hoşbuldumm bitanemm Embarassed

Herkes senden duyup gelmis valla Hilo'm ayın üyesi secilcen bu gidisle Laughing

Sorma Mervemm yaa benimde sınavlara geldi okuyamıyorumm 6 bölüm okudum şuana kadar ama İsviçre bölümünü okudum ya o yeter bana şuanlık çok merak ediyordum Very Happy Mervemm 3 ay ne ki ben 6 aydır filmi ve kitap çevirilerini bekliyorum Very Happy
Mervemmm ben JakEdwardcıyım yani isviçreyimm 2sini bi arada okumak benim için harika Very Happy

Aminemm o kadar bekledik ama geliyolar iste teker teker bu cuma film vizyonda hala inanamıyorum Very Happy Kitaplarda cıkıyo ahh bide MS cıksa hemen Very Happy

Aminemm bende suan Yeni Doğan bölümündeyim .. Rosalie dönüsümünü anlattıgında baya üzüldüm bu kadar kötü beklemiyodum tam İsviçre böümünden sonra anlatıyo Rosalie Bella'ya ..

Aminemm herkes Eclipse icin sinir edici falan diyoduda öyle cokda sinirlik bölümü yok suan okudugum yere kadar Very Happy JakEdward iyi gidiyo suan Very Happy Hatta baya bi iyilerdi dün gece okudugum yerde Laughing
Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 69-1
"Merve"

Mesaj  NickJ Çarş. Ocak 14, 2009 5:48 pm

"Merve" demiş ki:
Aminemm o kadar bekledik ama geliyolar iste teker teker bu cuma film vizyonda hala inanamıyorum Very Happy Kitaplarda cıkıyo ahh bide MS cıksa hemen Very Happy

Aminemm bende suan Yeni Doğan bölümündeyim .. Rosalie dönüsümünü anlattıgında baya üzüldüm bu kadar kötü beklemiyodum tam İsviçre böümünden sonra anlatıyo Rosalie Bella'ya ..

Aminemm herkes Eclipse icin sinir edici falan diyoduda öyle cokda sinirlik bölümü yok suan okudugum yere kadar Very Happy JakEdward iyi gidiyo suan Very Happy Hatta baya bi iyilerdi dün gece okudugum yerde Laughing

Filmi izledim ben aslında iyiki izlemişim daha fazla beklemeye değicek bi film değildi genel olarak beğenmedim beklentilerim çok fazlaydı ama karşılamadı maalesef Sad
MS başlı başına bi olay 1.Edward'ın ağzından anlatılması 2.Diğer Cullenlarında sıkça yer alması kitabı tam okumasamda gözümde harika kılıyo Very Happy
Rose anlattığında acıdım ama en güzel hikaye Jaspercığımınn en son o bölümü okudum zaten çok güzeldi daha önce okumuş olsam bile Very Happy Evde okuyamıyorum sınavlardan dolayı,yanıma almıyorum zaten dayanamayıp okurum diye:D
Mervemmm onu Jacob haterslar diyo bence yazın dfde yapılan çevirilerde Newmoon'dan yapılmıyodu hatırlarsan ve okuduysan Jacob ağırlıklı diye henüz Jacobdaki cevheri farkdemediler =))
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Mesaj  yuya_thalia Cuma Ocak 16, 2009 4:19 pm

kuzucuklarımm bugün akşam giremicem nete Crying or Very sad
halama geçicem orda kalıcamm Smile Mervoşumm bebişimm bu çağrım sana Crying or Very sad
diğerlerii banane yaa bize niye söylüyosun kii sanki çok umrumuzda diyebilirler Razz Laughing
off şu jamilla resimleri canımı çok sıktı Evil or Very Mad camilla dua etsinn benden çok uzakta olduğuna Very Happy
yoksaaa gününü görürdü Twisted Evil piss mahlukkk Twisted Evil kızlarr forum size emanett Smile aklım sizde kalıcak bensiz çok fazla kopmayın Razz Very Happy sonra bütün sayfaları okuyamıyorum üşeniyomm Laughing
öptümm hepinizi teker teker Smile tabi aramızda erkek varsa onlar hariç Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231 Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  "Merve" Cuma Ocak 16, 2009 7:13 pm

Hilos'm bende yokum bu gece Smile Özledim yaa yarın burdasın ama dimi kumoşumm Sad

------

Sonunda bitirdim Tutulma'yı Shocked

Tek diyebilcegim Edward'ın nasıl mükemmel bir yaratık oldugunu cok daha iyi anladım iyice pekişti Embarassed

Bella Tutulma'da kesinlikle hak etmiyor Edward'ı ...

Özellikle Jabob savaşmaya gitmeden önceki Jacob-Bella bölümünü okurken Bella'nın yerine ben utandım böyle birseyi okudugum icin ...

Sonrasında Edward'ın gösterdigi anlayış , bölüm atladım galiba diye 5 dk. sayfa aradım ..

Jasper ve Rosalie'nin dönüsüm hikayeleri cok etkileyiciydi özellikle Jasper'ın hikayesi Smile

Alice herzamanki gibi harikaydı .. Edward'dan sonra en sevdigim Cullen I love you

Neyse genel olarak sonu güzeldi ama Tutulma'yı okuduktan sonra Jacob'a karsı azıcık bi sempatim vardı ondan eser kalmadı artık hatta o sempati nasıl oluşabildi bende kendime saşıyorum ... Rolling Eyes Rolling Eyes

Team Edward Forever I love you I love you
"Merve"

Mesaj  NickJ Cuma Ocak 16, 2009 10:52 pm

Mervemmmm herkesden bu tepkıyı beklıyorum ben sen hafif bile vermişsinn arkadaşlarım Jake sayıyolar resmen tabi Bella'ya da Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231 Herkesin neden sinir olduğunu anladım. Ateş ve Buz ve sonrası Jake resmen atağa geçti Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231

İlk öpücüğe Edward'ın tepki vermemesini normal karşıladım modern erkek havası falan ama 2.de ben bile bu kadar large olma Edward dedim yani Bella kesinlikle haketmiyo Edwardı tamam kendini hala suçlu hissediyo Jake'e minnettar ve Bella üzülmesin die sesini çıkarmıyo ama bu kadarda olmaz.
Ben gidip yakın arkadaşım olan vede benden hoşlanan biriyle öpüşücem olmayan sevgilim onu yere sermicek olucak şey değil Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
Ama burda tek suçu Jake'e atamayız Bella'da istedi sonuçta !! Bi kalbe 2 kişi fazla ama aslında o Jake'i de haketmiyo ve garip bi şekilde Jake hasta yatağında yatarken Bella'nın yanına yatması çok hoşuma gitti ama tabi Edward bambaşka❤ I love you
Şu an farkettimde bende 2sini seviyorum Bella gibi oldum bende mi 2sinide haketmiyorum ?
Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 203887 Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Mesaj  "Merve" C.tesi Ocak 17, 2009 12:17 am

Aminemm ben daha neler neler yazardımda simdi malum forum kuralları var Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231

İlk öpmesinde ben Bella'ya afferim dedim hatta bilegini çatlattı yumruk atiyim derken tabii Jacob Bella acıdan zıplayana kadar ne oldugunu anlamadı o ayrı Laughing

Jacob icin suan kendime nasıl sinir oldum anlatamam zamanında nasıl sempati duydum anlamaya calıstım seni diye kendime inanamıyorum kafama saksı düsmüstü heralde o aralar Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231

Edward aşırı derecede anlayışlıydı Jacobla olan 2.öpme olayı sonrasında kesin Jacob Black öldü dedim ama o tepkiyi görünce delirdim resmen o anlayışda Edward'a kızdım aslında orda ama dayanamdım fazla Edward'a kızmaya içim dayanmadı I love you Özellikle hak etmedigi bu durum karsısında ...

2.öpme olayında tek suç Jacob'ın degil tabii Bella'da en az onun kadar suçlu Edward'a birsey olmasın diye yanında kalmasını saglıyosun tamam onu anladım ama Jacob'ın kalması icin niye bu kadar caba gösteriyosun aynı anda 2 kisiyi birden nasıl seviyosun özellikle New Moon'da Edward olmadıgı icin ölmeyi bile göze aldıgında ... Bella'ya en az Jacob'a oldugum kadar sinirim Tutulma'da ... Gercekten Tutulma icin Edward cok cok daha iyilerine layık bunu asla haketmiyor ...

Aminemm sen seviyosun dimi hala onu Jacob seviyosan al senin olsun tepe tepe kullan Laughing

Edward&Bella bölümleri cok güzeldi gercekten en son kısım Embarassed

Bella'nın lütfenlerine bittim zaten Laughing

Tutulma'da Edward harikaydı her ne kadar fazlasıyla esnek olsada Edward Antony Masen Cullen farkını ortaya koydu resmen Team Edward I love you I love you
"Merve"

Mesaj  NickJ C.tesi Ocak 17, 2009 2:22 am

Bella işte 2 kişiyi birden sevebiliyo...
Edward'a kitapta sinir oldum bi ara Bella'ya hiç bişey söylemiyodu saf yerine koydu ama sonra geçti sinirim =) Bu seri benim tüm dengemi alt üst etti Edward'a sinir olucağım aklımın ucundan geçmezdi ve burda Bella'yı savunuyo oldum buda geçmezdi... Jake Edward'a kafa tuttuğunda Jake'e küfürler savurmak yerine hoşnut bi şekilde güleceğimde gelmezdi beni bu kitap mahvetti Very Happy:D
Dün coğrafya sınavı oluyorum ve Jake'i istedim yanımda hemde çok kafayı yedim sanırım Jake'i sevmek yaramıyo bana Very Happy
Ama her ne olursa olsun E&B bölümlerinde heycandan mideme bişey oluyo Edward'ın verdiği duygu bambaşka (L)
Mervemm Bella'nın lütfenleri komedi zavallı çaresizce lütfenliyo Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231 Onada hak veriyorum tabi karşında Edward var hormonlarını nasıl tutasın ? Bende aynısını yapardım ama Bella nefes almayı unutmak yapamıyo bişey ben nefes alcağım için herşeyi yapardım Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231

Team Switzerland
I love you
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Mesaj  Mrs.Jonas Paz Ocak 18, 2009 1:47 am

NickJ demiş ki:
Bella işte 2 kişiyi birden sevebiliyo...
Edward'a kitapta sinir oldum bi ara Bella'ya hiç bişey söylemiyodu saf yerine koydu ama sonra geçti sinirim =) Bu seri benim tüm dengemi alt üst etti Edward'a sinir olucağım aklımın ucundan geçmezdi ve burda Bella'yı savunuyo oldum buda geçmezdi... Jake Edward'a kafa tuttuğunda Jake'e küfürler savurmak yerine hoşnut bi şekilde güleceğimde gelmezdi beni bu kitap mahvetti Very Happy:D
Dün coğrafya sınavı oluyorum ve Jake'i istedim yanımda hemde çok kafayı yedim sanırım Jake'i sevmek yaramıyo bana Very Happy
Ama her ne olursa olsun E&B bölümlerinde heycandan mideme bişey oluyo Edward'ın verdiği duygu bambaşka (L)
Mervemm Bella'nın lütfenleri komedi zavallı çaresizce lütfenliyo Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231 Onada hak veriyorum tabi karşında Edward var hormonlarını nasıl tutasın ? Bende aynısını yapardım ama Bella nefes almayı unutmak yapamıyo bişey ben nefes alcağım için herşeyi yapardım Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231

Team Switzerland
I love you

Hiç Team Switzerland deme bana Bebüü Hanımm...Senin tercihin belli Jacop Black ..!! off Ruh İkizimle beni ağlatan bir konuda ayrı düşmek ne zor yazık bana ...! Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 203887
Edwardı nasıl üzdü ya Buz ve Ateş kısmında Bellayı sarılısı ve tiksindirici düşünceleri beni güldürmedi sadece sinirlerimi kat kat daha arttırdı...!
Her bölüm Jake olan Nefretimmm Edward'a olan sinirmm arttı onun bu kadar kayıtız kalısı beni delirtti !Bellayı nasıl seviyorrr ya kızamıyorr bilee
yani önünde jake Bellayı .... Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
cok canını acıtma jacop o benim hayatım lütfen onunla hayatım anlam kazandı onu ne kadar bekledimmmm .... Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
Bella'dan hiç bu kadar iğrenmemiştimm ..! özellikle ikinci öpücükten sonra ne düşündü qercekten jacopın kendini öldürceqini mi
ve o öpücüqe tepkisiz kalmaması edward'la yaptıklarını jacoplada denemeye deger bulması
seni seviyorum jacop sana qercekten aşıkmışımmm...
Bunları diyen birisi Nasıl edwardı hak edebilir..!!
Senden qercekten Nefret ediyorum swan kızı bella Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231 Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

Mesaj  yuya_thalia Paz Ocak 18, 2009 4:20 pm

jacop dediğiniz şu kurt adam olan herhalde Laughing
röportajını izlemiştim bende kurt adam severimm Laughing
bu arada geçen twilight kitabını aramaya kalktım kalkmaz olaydımm birkez daha rizenin ezik bi şehir olduğunu öğrendimm Very Happy yaaa burda hiç bi halt yok düşünün hsm3 bile gelmedi buraya Laughing
neyseee kuzenimm bulacak bana hsm3 ü twilight filmi çıktığına göre onu da bulacak heh hee kitap okumak zaten işime gelmiyo sevmiyomm Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  NickJ Ptsi Ocak 19, 2009 11:30 pm

Jake ara öğün gibi bişey asla ana tercihim değill bebü hanım !! Edward üzülmeyi haketti bence tamam belki o kadar fazla değil ama burnunun sürtmesi gerekiyodu çekip giden Bella ya da Jake değildi giderek Bella'yı teselli için Jake'in kollarına kendi bıraktı tabiki tek suçlu o değil hepsinde hata var biliyosun...

Bella'ya bende senin gibi dedim en başta ama sonra Edward için yaşamından,insanlığından,ailesinden,herşeyinden vazgeçtiğini farkettim Edward'ı gerçekten seviyo sevgi kalıcı aşk geçici dimi sonuçta =)

Ben bi kaç gün daha böyle ılımlı konuşursan seni yumuşatırım bu konuda bebümm kendimee güveniyorum Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Mesaj  Mrs.Jonas Salı Ocak 20, 2009 12:04 pm

NickJ demiş ki:
Jake ara öğün gibi bişey asla ana tercihim değill bebü hanım !! Edward üzülmeyi haketti bence tamam belki o kadar fazla değil ama burnunun sürtmesi gerekiyodu çekip giden Bella ya da Jake değildi giderek Bella'yı teselli için Jake'in kollarına kendi bıraktı tabiki tek suçlu o değil hepsinde hata var biliyosun...

Bella'ya bende senin gibi dedim en başta ama sonra Edward için yaşamından,insanlığından,ailesinden,herşeyinden vazgeçtiğini farkettim Edward'ı gerçekten seviyo sevgi kalıcı aşk geçici dimi sonuçta =)

Ben bi kaç gün daha böyle ılımlı konuşursan seni yumuşatırım bu konuda bebümm kendimee güveniyorum Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231

Edward zaten Bellayı terk etmek zorunda kalarak yeterince acı cekti... EDward için ne kadar zordu Bellayı bırakmak ve ölücekti bebümm bunları sadece Bella için yaptı ...Bells hayatından vazgeciyor tamam olabilir ama jake'le o derece yakın olması hiç hoş deil..
seni seviyorum jacop...
seni seviyorum Bella... Ne tiksindirici sözler..
ondan sonra birde edwarddın yanında verdiqi karar için acı çekip göz yaşları döküyorr..
Madem yapamıyorsunn vaz gecemiyorsun bişiylerdenn emin deilqin üzülüceksin YAPMA..!
bU NE çelişkidirr...!
ehhh bebüümmm qene ediqin olucak qaliba sen beni yumuşatırsınn ztaen hep öyle oluyor.. Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) Empty J.O.N.A.S.

Mesaj  NickAsqım C.tesi Ocak 31, 2009 2:50 pm

Ya Arkadaşalar Bu Çok Önemli!!!

J.O.N.A.S. dizisi başladı mı?
Hangi kanalda?
Türkçesi varmı?

LÜTFEN YARDIMCI OLUNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!
NickAsqım
NickAsqım

Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) Empty heyy

Mesaj  NickAsqım C.tesi Ocak 31, 2009 2:56 pm

İstanbul'da yaşayan arkadaşlarım müjde

İyi haber:Jonas Brothers'ın A Little Bit Longer albümü Optimum Outlet'de satılıyor. Smile
Kötü haber:Tam 30.40 ytl çok pahalıı Crying or Very sad

ama bonus kartla alın afro şaka şaka

Alıntı değil 1 hafta o albümü aradım!!!!
NickAsqım
NickAsqım

Mesaj  yuya_thalia C.tesi Ocak 31, 2009 8:26 pm

NickAsqım demiş ki:Ya Arkadaşalar Bu Çok Önemli!!!

J.O.N.A.S. dizisi başladı mı?
Hangi kanalda?
Türkçesi varmı?

LÜTFEN YARDIMCI OLUNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!

canımmm J.O.N.A.S dizisinin ilk gösterimi bahar aylarında yapılacak Wink
ama tabi disney channel da yayınlanıcak Wink tabiiii disney channel türkiye kanalında ne zaman yayınlanır bi fikrimm yok Sad bu arada albüm haberi için teşkkürler canım Wink cidden albümler çok pahalı Sad bi etikete dünyanın parasını ödüyoz Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  Mrs.Jonas Perş. Şub. 05, 2009 2:34 pm

Bebümm artık jake'i seviyorum ya sayende okudukca gülüyorumm
bende üzülmüş internetten aldıqıma Türkiyede daha pahalıymıs Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

Mesaj  NickJ Ptsi Şub. 09, 2009 6:26 pm

3 hafta önce Beylikdüzü Migros D&R da görmüştümm alıcaktım fakat nette albüm+dvdli olarak satıldığı ve onu almak istediğim için almadım ama netten almayı beceremiyorum gidip alıcamm mecburen ve Camp Rock dvdside çıktı ben aldım çok güzel fiyatı 20 ytl. Wink

Bebümm sevgin farklı bi boyuta geçti bence Taylor L. sayesinde bunun için seviniyorumm artık seninle tartışmıcazz bu konu hakkında şimdide sana Boys Over Flowers sevgisi aşılıcam lol!
[i]
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) Empty Oleyy

Mesaj  NickAsqım Cuma Mart 06, 2009 3:56 pm

Arkadaşlar aldım sonunda!!
Yani teyzeme aldırttım.Aslında çok oldu ama yazmak yeni aklıma geldi Very Happy
Teyzemle alışverişe çıkmıştık D&R da gördüm teyzemde aldı tabi onla yetinir miyim şu yeni çıkan UGG çizmelerden de bitane aldım siyahındanda alırım belki çok güzel neyse konumuz bu deil Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 883231
Annem eve geldi çok kızdı ama JB me değerdi Very Happy
NickAsqım
NickAsqım

Mesaj  iremm...* Ptsi Haz. 01, 2009 11:59 am

ben tam 60 Tl. vererek 2 albüm aldım . 3 haftalığım gitti ama buna değer sanırım . :/ ne de olsa JONAS BROTHERS Sohbet'siz Olurmu !! (gossip Jb fan ) 132493
iremm...*
iremm...*

Mesaj  NickJ Salı Haz. 16, 2009 3:19 pm

D&Rlarda şimdi bide 3D konser filminin sountrackleri var.Ben almadım ama 3-4 tane yeni şarkı var biri Swift'le düet. Artı yeni albümde geliyor buraya gelmesi 5-6 ayı bulur tabi nedense bu albümün şarkıları bana biraz farklı geldi yeni şeyler deniyorlar sanki ya da ben mi yanılıyorum ??
NickJ
NickJ
Admin
Admin