Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party!

+2
yaramas_nj
yuya_thalia
6 posters

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Empty Sweet 16 AmiNick's B-Day Party!

Mesaj  yuya_thalia Salı Ocak 20, 2009 1:27 am

Evet bugün 20 Ocak ve Aminemizin doğum günü Smile
O benim df de jb başlığında kaynaştığım ilk insanlardan Wink Amİrem farkıyla JB'yi daha çok tanıma fırsatı buldum Smile Onlara burdan çok teşekkür ediyorum Smile Aminemle msn de daha da kaynaştık ve her ne kadar o soğuk olduğunu düşünsede ben onu gayet sıcak buldum Smile sıcak bulmasaydım zaten şu an bunları yazıyor olmazdım..Bu yakaladığımız şans kurduğumuz bu aile o kadar içten geliyo ki bana üzüntülü anlarımda bile hemen sizlerin arasına koşmak istiyo insan Smile Aminemm piss bir Nemici olsa da O JB ailemizin vazgeçilmezlerinden Very Happy Umarım yeni yaşın sana büyük mutluluklar getirir..ve umarım hiç hastalık yüzü görmezsin..Sağlık kadar değerli bişey yok gerçekten..Bizim biricik AmiNick'imiz..Açıksözlü dostum benim Doğum Gününü En İçten Dileklerimle Kutlarım.. Smile 16. yaşını doldurduğun ve 17. yaşından gün aldığın için sana 17 tane çalışma hediye ediyorum Smile Gönül isterdi ki hep birlikte yanında olup şöyle felekten bi gün çalabilsek.. Smile ama malum gurbet Very Happy Very Happy

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! AmiNick

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Aminick2

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 14-1

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 15-1

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 16-1

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 17

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! AmiNemi9

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! AmiNick8

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Amine11

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Aminemi10

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! AmiNick3

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Amine13

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Aminemi4

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Aminick5

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Aminick7

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Aminick6

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Amine12
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Empty Geri: Sweet 16 AmiNick's B-Day Party!

Mesaj  yaramas_nj Salı Ocak 20, 2009 2:36 am

Nice mutlu yıllara hep beraber inş. bounce Umarım bütün yılın sevdiklerinle ve mutlu geçer

Seni seviyoruz Amine'mm afro

benden nacizane çalışmalar Embarassed

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! V599jc

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Zjxrad

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 2nsc077

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Mcxd7c

En son yaramas_nj tarafından Salı Ocak 20, 2009 2:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yaramas_nj
yaramas_nj

Mesaj  yaramas_nj Salı Ocak 20, 2009 2:40 am

*Twilight*

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 29ctp4h

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 2l91glg

Jalice I love you

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 2880evn

bebeğimm benden bu kadar tekrardan doğum günün kutlu olsun seni seviyorumm Exclamation Smile
yaramas_nj
yaramas_nj

Mesaj  Mrs.Jonas Salı Ocak 20, 2009 11:21 am

Hiloomm Senam ellerinize sağlık...Hilommm hasta olduqum için annem izin veremedi ve giremedim
sinirlerim hat safadaydı ama Bebüme Msjla ilettiimmm...
Bu qünü cok farklı planlamıştım Bebümle tanıstıqımız yerde kutlamak isterdim kendi baslıqımızda Df'de ama malum baslık Modlarımızın eline gecince hepsi suya düştü...!
Neyse bizim kendiii formumuz var Very Happy
böyle konusmaları hiç beceremem ...Ruh ikizimi bulduqummm için cok mutluyumm bazen aynı seyleri aynı anda söylemek qibi bi özelliqimiz var...En cok bunu seviyorumm zaten Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Ama bi dk Amine calıqı gıcık etmek vaz qecilmezlerim arasındaa yaptıqım sakaların özellikle Nelenayla ilgilii hiç unutamayacaqım qünlerden biri...
Tabi oda bikere telde Kevinı sevdiqini söylemişti onuda hiç unutamam .... Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 ve yazın qece msn muhabetlerimizzzi forumda akışlarımızı ... Baslıqı kapatmak için cabaladıqımız qünleri bunların hepsi iyi seyler tabiki...
Birde benim sıkıcı dertlerimi dinlediqi anlar...Kevin için aqladıqım sacma günlerde beni qüdürmeyi basaran tek insan ... Yada annemle olan kavgalarımm arkadasılarımla olan paranoyak ilişkilerimde hep yanımda oldu
kendi diyişimizle tm tm tm tm tm tm ...! bebümm iyiki varsınnnn bu sene umarım sana bütün isteklerini sunar.. keske Hilomun dediqi qibi yanında olabilseydimm ama 2qün sonra zanet birlikteyiz
ozaman bunun acısını fazlasıyla cıkarıcazzz..!
Aminickevirem
Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Keivrempsd
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

https://nickjonastr.yetkinforum.com

Mesaj  Mrs.Jonas Salı Ocak 20, 2009 11:26 am

En son cıkan Aminick Kevirem fotosu ...Bu resmi cok sevdimm artık kutsal resimler arasına girdi bnm için bebümmmm
fanmail videosu vardı orda Nj Happy b-day diodu onu snaa armagan ediyorum...!
Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Det13
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

Mesaj  Mrs.Jonas Salı Ocak 20, 2009 11:32 am

Kutsal Bannersiz olmaz tabikii
Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Untitled-1
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

Mesaj  Mrs.Jonas Salı Ocak 20, 2009 11:36 am

Ve ü PAM'İREM...
vaz qecilmezimmm....
Özellikle P'si Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! MariaAguilerapsd-1
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

Mesaj  Mrs.Jonas Salı Ocak 20, 2009 11:51 am

Bebümm'e favori videolarımmm..
https://www.youtube.com/watch?v=zNGr6xN0sy0&feature=related (hayali bile güzel...) Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231

https://www.youtube.com/watch?v=FRnu7y5epAI ..( Superstition... 0:59-1:02.. tamamiyle bebüme havale ediyorum..... Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 )

ölüp bittiqimiz video burnin up for u Nickyyy Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231
https://www.youtube.com/watch?v=vd05fe7ZnWE&feature=related
AlittleBitLonger en sevdiqimiz Konser Toronto...
https://www.youtube.com/watch?v=2WXm5zBaO-c&feature=related
tAbiki en sona en qüzelii.....Bebümünn Favorii klibi... Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231

https://www.youtube.com/watch?v=ScXLHgPcZuc
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

Mesaj  Mrs.Jonas Salı Ocak 20, 2009 2:07 pm

Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

Mesaj  NickJ Salı Ocak 20, 2009 6:50 pm

Öncelikle şaşırdığımı ve sevindiğimi söylemeden geçemicemm Hilom,Senammm ve Bebümmm çok teşekkür ederim... Böyle konuşmaları yapamamm o yüzden kısa kesicemmm =)

Hilommmmm ;
Pis bi Jemicii olsanda seni iyiki tanımışımm.Amin Hilommm hastalık zor valla ne varsa sağlıkta var. ''17 tane çalışma'' okuduğumda inanmadım şaka yapıyo heralde dedimm ama girçekmişşşş Very Happy Hepsineee bayuldummm diğer irkeklerimide unutmamışınnn Milo olgun erkekimmm benim bannerda bile duruşu farklıSweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Ayyaş Rob'mm desenn o daha bi farklı Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Pis bi Jemicii olduğunn haldee bana Nemi yapmışınnn çok saoll Hilommmm hazır Nemi bannerı yapmışkenn gel Nemici ol doğru yolu bul Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231
Hilommm ben rüyamdaa sizin o taraflara geldimm biliyosunnn belki girçek olur ama ben seni buraya bekliyorum senin yakınların var nasıl olsa burda. =)

Senammm;
Bütün yılımmm -ya da bi kısmı diyelimmm Pc başında ölmek istemiyorum Very Happy nette geçerse sevdiklerimle olurumm zatenn yeni gözde sitemiz NJTR'de geyik yapıp dururuzzz Very Happy
En sevdiğimmm resim ve süper bannerı... Twilight bannerı muhteşemm zatenn doğum gününde hediye istemedim kimseden tek istediğimm bi Cullen boys fazla değil sadece 1 tane ama bu çok ütopik maalesef...
Jake,Jalice ikisininde fanı olmak ayrıcalık. Jacob haterslar kitapları okurken kudurduğunda çok eğleniyorum Team Switzerland Forever/Always cheers

Ve ve ve Bebü Hanım ;
Siz plan mı yapmıştınız yoksa arkamdann nasıl iş çevirsinizz sizi gidi hainler!! Very Happy
Boşwer Df boş NJTR'de coş Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231
Ruh ikizimmm hiç aklıma gelmezdii ruh ikizim çıkıcağınn Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Şaka tabi,baştan belliydi Lp,Milo seviyodunn sonra aldı başını gitti... Başlarda çok şaşırıyodumm aynı şeyleri söyleyince artık alıştımmm Very Happy
Benim seni keklemem unutulcak gibi değil zaten ben olsam bende unutamazdım Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231
Akışlar akışlar akışlar... anlatılmaz yaşanır,unutulmayan şeyler çok eğlenceliydi o zaman başlık tam bi chat odasıydı modlar şimdikine şükretsin Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231
Bebümmm iyi kötü herzaman heryerde amine seninle hem sen bende aynı durumlarda olduğumda hep yanımdaydın iyiki tanımışımmm seni df bi işe yaradı Very Happy Tm tm tm tm sadece yarını say 1 gün kaldı heycan dorukta yada farukta Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231

Siz df'nin bana kattığı iyi şeylerdensiniz bide Ps var Very Happy
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Mesaj  NickJ Salı Ocak 20, 2009 7:03 pm

Bebümmm Live chat'i kaçırmasaydıkk ben derdimm doğum günümmm bana happyb-day de derdi belki bende havalara uçardımm ama kaçırdıkk...

PAM bannerı harika olmuşşş. Amirem vidyosunda izleyebilseydin eğer PAM vardı ama izleyemedin maaleseff çok becerikli ben işte!! Bunu viidyo için yapmıştımm sonrasında atıyım dedim ama herzamanki gibi unutmuşumm gündemimizz çok kalabalık oluyoo Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Pam-video29894

Superstitionn için yoruma gerek yokk tek kelimeyle harika Burnin up Live de dajil olmak üzere 2 vidyonun üstüne tanımıyorum Razz
Nj'nin ağladığı vidyoda bende ağlamıştımm bu çoçuğun duygusal modlarına,hareketlerine bayılıyorum tarifsiz anlar yaşıyorum bazen öldürücek bi gün beni Very Happy
Burnin Up'ı Nelena şarkısı olarak görsemde seviyorum yani klibi çok güzel ilk izlediğimde klipte oynayan kızlardan sadece Sel ünlüydü ve Nj'nin partneriydi sinir olmuştum neden sadece Nj'nin partneri ünlü diye Very Happy:D

Nelena şarkısında Niley süper uyumm ama Niley bile moralimi bozmaya yetmedii bozamıcaktaa !!
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Mesaj  yuya_thalia Salı Ocak 20, 2009 7:24 pm

NickJ demiş ki:
Öncelikle şaşırdığımı ve sevindiğimi söylemeden geçemicemm Hilom,Senammm ve Bebümmm çok teşekkür ederim... Böyle konuşmaları yapamamm o yüzden kısa kesicemmm =)

Hilommmmm ;
Pis bi Jemicii olsanda seni iyiki tanımışımm.Amin Hilommm hastalık zor valla ne varsa sağlıkta var. ''17 tane çalışma'' okuduğumda inanmadım şaka yapıyo heralde dedimm ama girçekmişşşş Very Happy Hepsineee bayuldummm diğer irkeklerimide unutmamışınnn Milo olgun erkekimmm benim bannerda bile duruşu farklıSweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Ayyaş Rob'mm desenn o daha bi farklı Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Pis bi Jemicii olduğunn haldee bana Nemi yapmışınnn çok saoll Hilommmm hazır Nemi bannerı yapmışkenn gel Nemici ol doğru yolu bul Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231
Hilommm ben rüyamdaa sizin o taraflara geldimm biliyosunnn belki girçek olur ama ben seni buraya bekliyorum senin yakınların var nasıl olsa burda. =)

Heh heee süpriz yapmayıı severimm Smile Beğendiğine çok sevindimm tatlım yaa Smile İyi ki doğdun bitanem tekrardan Very Happy Evet Pisss bi Jemici olsamda senin hatrına Nemici oldum geçici bi süreliğine Razz Tmm doğum günü çocuğusun her dediğini yapmamız gerek..Ama sen işi abarttın Piss bir Jemici nasıl Nemici olur Razz yüzz verdik astarını isteme Very Happy Razz evet biliyorumm tatlımm Smile inşallah bigün İremimle uçarsın buraya valla çok memnun olurum Smile =) bu arada bu pazar günü İstanbul'a uçuyorum Very Happy tam isabet oldu Very Happy yalnızz kış dolayısıyla halamlar üsküdarda oluyo Sad avrupa yakasına geçince inşallah bi şekilde haberleşip buluşabiliriz Sad bu arada Niley resmi tam bi süpriz oldu ama arkadaş olarak sarıldılar bu çok belli aksi olamaz zaten Wink bulundukları ortam içerisinde gaza gelmişlerdir sadece Very Happy niyse ben yine halama uçuyomm Very Happy sonra görüşürüz kızlar..
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  DemiLse Salı Ocak 20, 2009 8:06 pm

Buda benden fazla tanışıklığımız olmasada Doğum günün kutlu olsun buda benden çam sakızı çoban armağanı Razz

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Amine1c01f

DemiLse

Mesaj  ASİ_YILLAR Salı Ocak 20, 2009 8:39 pm

Aminem doğum günün kutlu olsun bitanem... I love you

Jobros ve sevdiklerinde daha nice mutlu yılllar bebişim I love you

Ben çalışma yapamadım sana aminem Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 203887 ph ile aram pek iyi değilde o yüzden kusura bakma canım Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 203887 sana hemne harikulade(gerçi bütün fotoları öle ama Smile )nick ve nemi fototları ekliyorum bebişim Very Happy

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! NICKSNW

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Gra023

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Gra018

Aminem galiba burda seni gördü bak hemen kafayı çevirmiş şarkıyı sana söylüyo Laughing

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Gra020

Bunlarda Nemi canım: D

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 2846004697_0416621624_o

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 2854893012_9d21c5d32b_o

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 2832166692_f4c0d5650e_o
ASİ_YILLAR
ASİ_YILLAR

Mesaj  NickJ Çarş. Ocak 21, 2009 5:43 pm

yuya_thalia demiş ki:
Heh heee süpriz yapmayıı severimm Smile Beğendiğine çok sevindimm tatlım yaa Smile İyi ki doğdun bitanem tekrardan Very Happy Evet Pisss bi Jemici olsamda senin hatrına Nemici oldum geçici bi süreliğine Razz Tmm doğum günü çocuğusun her dediğini yapmamız gerek..Ama sen işi abarttın Piss bir Jemici nasıl Nemici olur Razz yüzz verdik astarını isteme Very Happy Razz evet biliyorumm tatlımm Smile inşallah bigün İremimle uçarsın buraya valla çok memnun olurum Smile =) bu arada bu pazar günü İstanbul'a uçuyorum Very Happy tam isabet oldu Very Happy yalnızz kış dolayısıyla halamlar üsküdarda oluyo Sad avrupa yakasına geçince inşallah bi şekilde haberleşip buluşabiliriz Sad bu arada Niley resmi tam bi süpriz oldu ama arkadaş olarak sarıldılar bu çok belli aksi olamaz zaten Wink bulundukları ortam içerisinde gaza gelmişlerdir sadece Very Happy niyse ben yine halama uçuyomm Very Happy sonra görüşürüz kızlar..

Pis Jemiciyi Nemici yapmaya çalışıyoruz işte denemeydi sadecee olmadın kendin kaşındınnn Twisted Evil Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231
İremle hemşosunuz zatenn o gider ben arkasından su dökerimm artık Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 Hilommm gel bu tarafaaa görüşelimmm valla seni bakırköye götürürümm o kadar büyükkü gez gez bitmez Razz Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231
Miley benim adıma sarıldı zaten o yüzden bişey demiyorum Very Happy Nj mecburiyetten sarıldı orada herkese tek tek sarılıyodu Miley cadısıda vardı iştee sarıldı bitti gitti devamı yok!!

DemiLse demiş ki:
Buda benden fazla tanışıklığımız olmasada Doğum günün kutlu olsun buda benden çam sakızı çoban armağanı Razz

Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! Amine1c01f

Canım kutladığınn için teşekkür ederimmm =) Resim gözükmüyor maalesefff :S

-----------

Selencimmm sanada teşekkür ederimm çok saol canımmm =)
http://www.nickjonline.com/graphics/blends/gra018.png Bu banner çok hoşuma gitti

What a Face
NickJ
NickJ
Admin
Admin

Mesaj  yuya_thalia Perş. Ocak 22, 2009 12:06 am

valla yaa İremimle hemşo olduğum için çok mutluyum Very Happy su dökme kız sende takıl peşine Very Happy inşallah tatlımm bende sabırsızlanıyorumm istanbul a gelmek için Very Happy yalnızz ben sana nası güvencem yaa beni kaçırırsan Razz Sweet 16 AmiNick's B-Day Party! 883231 yanii mecburiyetten sarılmıştır başka bişi olması mümkün değil zaten Smile NJ kibar ve nazik bi çocuk olduğu için onu yüz üstü bırakmak istememiştir Very Happy
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler