Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2009 Golden Globe Awards

5 posters

2009 Golden Globe Awards Empty 2009 Golden Globe Awards

Mesaj  yuya_thalia Ptsi Ocak 12, 2009 6:34 pm

Canlarım ciğerlerim öncelikle şunu söylim bizimkiler muhteşemdiler herzaman ki gibi Wink
Uykusuz kaldım ama değdi mi ? hemde nasıl değdii Laughing
Cnbc-e ve E! kanalları arasında mekik dokudum Smile E! kanalında kırmızı halı röportajları vardı canlı canlı izliyim dedim Smile bi baktım bizimkilerin kafası Very Happy geldiler işte sunucunun yanına Allahım bebek gibiydiler Smile
Sunucu yılbaşı gecesini sordu bizimkiler de çok eğlendik çok güzel bi geceydi dediler benim ki atladı herzaman ki gibi "awesome" dedi Laughing Sonra işte Daniel Craig'den bahsettiler onu çok beğendiklerini söylediler bu gecenin de inanılmaz olduğundan bahsettiler tv nin sesi çok kısıktı anladıklarım bu kadar Laughing annemlere yakalanmamak için bi çabam vardı kii görülmeye değerdi Laughing niyseee sonra baktım arkadan miley böcüğü ve anası babası göründü.Bizimkiler arkasını döndü böyle NJ ile miley karşı karşıya kaldı öyle bi andı ki nasıl anlatsam ? Exclamation karşı karşıya kalınca birden bişey söylicek gibi oldular ama söylemediler nj hemen billy ray e uzattı elini miley de sunucunun yanına geçti ben arkadan bizimkileri izledim Very Happy neyse bizimkiler billy ile konuşurken NJ tam miley'nin arkasında kaldıı miley bi ara arkasını döndü baktı hemen çevirdi kafasını hiç konuşmadılar bile Smile bilerek yapılıyo varya sırf heyecan olsun diye Laughing NJ gayet sakindi hiç çevirip arkasına bakmadı bile Very Happy içiniz rahat olsun yanii Very Happy sonracığıma zac efronla röportaj yapılırken arkadan yine bizim kuzuları gösterdiler bol bol fotoğraf çekiliyodu onlara Smile NJ harika giyinmişti gravatı yoktu siyah bi gömlek giymişti süper tatlıydı biraz zayıflamış geldi bana Smile Kevo allahım çok şirindi papyon takmış her tarafa gülücekler dağıtıyodu Smile ahh gel gelelimmm Joseph'ime onu anlatacak kadar kelime dağarcığım yok yaa onu anlatabileceğim bi kelime yok henüz piyasada Laughing şunu söylim gömleğinin rengi takımı süperi çok yakışmıştı ona Smile bi boy bi pos vardı ki onda maşallah iyi beslemişiz onu kumoşlar Laughing o mükemmel gülümseyişleri yaktı beni yaa offf o gecede onların yanında olmak vardı Shocked cnbc e kanalına baktım sonra orda hiç göstermediler kırmızı halı röportajlarında yoktular Sad saat 3'e gelince geçtim cnbc-e nin başına izle babam izle Very Happy hayden ile zac çıktılar ödülü sunmak için meğer haber yalanmışş Twisted Evil ohh dedim aminem bunu duyunca rahatlar Very Happy sonra en iyi animasyon filme geldi sıra bizimkiler çıktılar sahneye.NJ bu gece muhteşem bir gece bu kadar büyük yıldızları bir arada hiç görmemiştik dedi gerçekten çok havalı dedi joseph Laughing sonra kazananı kevo big bromuz açıkladı Smile ödülü verdiler arkaya geçtiler tabi benim gözler yine onlardaydı Very Happy orda joseph bi kızın eteğine bastı sanırım alkışlarken birden yere baktı Very Happy adaylar arasında Bolt'da vardı ama kazanamadılar tahmin ettiğim gibi Wall E kazandı Wink miley böcüğünü gösterdi bi ara kameraya herzaman ki gibi o iğrenç dilini çıkardı Laughing Laughing salak işte Very Happy sonra daaaa hayal ede ede uykuya daldım Laughing

En son yuya_thalia tarafından Salı Ocak 13, 2009 8:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

2009 Golden Globe Awards Empty Geri: 2009 Golden Globe Awards

Mesaj  yuya_thalia Ptsi Ocak 12, 2009 6:41 pm

Sun, 11 January 2009 at 9:24 pm

The Jonas Brothers - Golden Globe Awards 2009

2009 Golden Globe Awards Jonas-brothers-golden-globe

The Jonas Brothers suit up for the 2009 Golden Globe Awards at the Beverly Hilton Hotel in Beverly Hills on Sunday night.

Nick hit the red carpet in a Burberry suit with David Yurman jewelry and a Rolex watch. Joe paired his Dior Homme suit with a burgundy shirt and Platinum jewelry. Kevin wore Emporio Armani for Product Red with Platinum jewelry as well.

The musical trio presented Wall-E with the Best Animated Feature Golden Globe.

işte haberi...resimleri eklicem diğer başlığa Wink bu arada bi yorum daha yapmak istiyorum Very Happy
Josephi görseniz o kdar efendiydi ki dersiniz ki bu muzurlukları psikopatlıkları yapan bu çocuk değil halbuki külliyen yalan Laughing Laughing Laughing

En son yuya_thalia tarafından Ptsi Ocak 12, 2009 10:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  DemiLse Ptsi Ocak 12, 2009 7:58 pm

Süpersin Only'm seyretmiş gibi oldum ama seyretmedim Laughing Josep'in gömleğine bittim yan gel yat resme bakarım artık Embarassed Only'm seninde kelime daarcığının gelişmeye ihtiyacı var hemen Joseph'e o akşamki boyu bosu için kelime söylüyorum. Taşimüya Cool (Tatlı,şirin,mükemmel,yakışıklı)

DemiLse

Mesaj  yuya_thalia Salı Ocak 13, 2009 3:20 pm

arkadaşlar dün akşam cnbc-e de ödül törenin tekrarı verildi Wink
bi açtım baktımm tören veriliyo bizimkilerin çıkmasına az kalmıştı Very Happy
ama malesef önceden haberim olmadığı için buraya ekliyemedim Crying or Very sad
ayyy çok tatlılardıı yaa başka ne diyebilirim kii Joseph'immm desem yeterli olur mu acep ? Laughing
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  aduket=) Salı Ocak 13, 2009 4:06 pm

ayy hilomm valahi tuana gibi seyretmiş kadar oldum yani
flower

kev'e bak oyy yerim seni ben bi insana papyon bu kadar mı yakışır 2009 Golden Globe Awards 883231

yaa ben izleyemedim yaa tekrarını da izledi ama onları göremedim 2009 Golden Globe Awards 203887

saol hilomm Very Happy
aduket=)
aduket=)

Mesaj  yuya_thalia Salı Ocak 13, 2009 8:19 pm

aduket=) demiş ki:ayy hilomm valahi tuana gibi seyretmiş kadar oldum yani
flower

kev'e bak oyy yerim seni ben bi insana papyon bu kadar mı yakışır 2009 Golden Globe Awards 883231

yaa ben izleyemedim yaa tekrarını da izledi ama onları göremedim 2009 Golden Globe Awards 203887

saol hilomm Very Happy

evet tatlımm papyon çok yakışmış kevomuzaa Smile
çok şekerdiii büyüdükçe daha da tatlılaşmaya başladı Very Happy
ama joseph bambaşka Laughing hımmm canımm yaa göremediğine üzüldümm Sad
yine verirler herhalde Question bişey değl bitanem ne demek Smile
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  Mrs.Jonas Çarş. Ocak 14, 2009 8:13 pm

Hilal'im harika bir özet tatlım.
Bende int izledim qeceyi cnbc-e'den malesef kacırdım T.V izleyemiyorum bilee Smile
Nicky tam istediqim qibi siyahlara bürünmüşşş sacları kısa Tam bir president havalarında kendini grammy'de sandı herelde pravo yapıyor olabilir ne de olsa ordada izlicezz Little President
JOe'nun gömleqini qecede beğenmedim ama
Ve kevİn tek taneemmm 2009 Golden Globe Awards 883231 2009 Golden Globe Awards 883231 Harikaydı tek kelimeyle papyonu süperdi My BigBro
qelelim Mİleyee !!
sinir oldum tek kelimeyle izlerken arkasını döndü bakındı Nick hiç birsey demedi bakmadı bile Selenanın korkusundan bakamazzz
zaten!
buDa Resim sadece uzaktan bakarsn artık 2009 Golden Globe Awards 883231

2009 Golden Globe Awards Niley35
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

https://nickjonastr.yetkinforum.com

Mesaj  yuya_thalia Çarş. Ocak 14, 2009 8:41 pm

İremim saol tatlımm Smile senin yorumların ayrı bi süper Very Happy Laughing
dediğin gibi böcük nj e anca uzaktan bakabilirr resim de kanıtı Very Happy
nj çok sakin ve rahattı valla başkanımızı burdan bikez daha tebrik ediyorum Very Happy
kevo zaten görmezden geldi miley i Laughing joe da konuşmadı onunla Wink
yanii JB Kickers=Miley Laughing
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  nic 'K' im_q.kRe Ptsi Tem. 06, 2009 8:47 pm

bende biraz geç oldu ama Laughing
izlemiş kadar oldum. hepinizin ellerine sağlık.
nick her zamnki gibi çok tatlı. kvnda ppyon yakışmış. joe'da takım elbise ona çok yakışıyor zaten.
her zamnki gibi muhteşemler. aslında onlar ödülü hakediyorlardı. Very Happy I love you
nic 'K' im_q.kRe
nic 'K' im_q.kRe