Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers'ı Nasıl Tanıdız ?

+4
ASİ_YILLAR
yuya_thalia
nickjonas
Mrs.Jonas
8 posters

Jonas Brothers'ı Nasıl Tanıdız ? Empty Jonas Brothers'ı Nasıl Tanıdız ?

Mesaj  Mrs.Jonas Çarş. Ekim 08, 2008 8:56 pm

Ben İlk olarak Mtv'de görmüştüm When you look me in the eyes' klibini ..
Daha sonra E2'de Ellen'nın programını izlerken gördüm
ve o andan beri Jonas Brothers aşığıyım
Mrs.Jonas
Mrs.Jonas
Admin
Admin

https://nickjonastr.yetkinforum.com

Jonas Brothers'ı Nasıl Tanıdız ? Empty Geri: Jonas Brothers'ı Nasıl Tanıdız ?

Mesaj  nickjonas Perş. Ekim 09, 2008 7:00 pm

İlk önce irem bi nick tuttrumuş gidiyordu ama bn tbi o sıra iremi pek iplemiyodum Laughing yine birine aşık olmuştur diyodum malum onu tanıyanlar bilir christopher'dan bi başlarsak buraya koca bi liste çıkar Laughing neyse sonra When you look me in the eyes ı dinledim ve klibini izledim zaten o an başka bir yerde gibiydim beni benden aldılar Nick'in o şarkıya girişi ve beyaz piyanosu..Joe'nun piyano'nun üstüne çıkması..Kevin'ın gitarıyla kopması...Ciddi anlamda kendimden geçtiğimi hatırlıyorum Laughing
nickjonas
nickjonas
Admin
Admin

Mesaj  yuya_thalia C.tesi Ocak 10, 2009 2:58 am

JB'ye asıl hayran olduğum gün camp rock'ın ilk reklamları yapılmaya başladığı gündür Very Happy
Orda Joseph'in asi bakışına takıldımm öylece kaldımm hatta adını kevin olarak algıladım Very Happy
Google'da kevin jonas diye araştırma yaptım Razz yaa bakıyorumm bizim kev ama diyorum ki yok bunun adı joe değilmiydi ? Very Happy sonra pes ettim tabi hilo kendine gel dedim tabi gördün lokum gibi çocuğu adını bile yanlış anladın Laughing
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj  ASİ_YILLAR Çarş. Ocak 14, 2009 9:56 pm

öncedende adlarını duymuştum ama pek önemsemedim açıkçası Jonas Brothers'ı Nasıl Tanıdız ? 203887 ama kanald nin camp rockı yayınladığı gün jb'yi tanıdığım gündü I love you ve iyki tan ımışım I love you
ASİ_YILLAR
ASİ_YILLAR

Mesaj  *SeRoS* C.tesi Ocak 24, 2009 9:48 pm

Bir arkadaşım sayesinde....Bayağı oldu 3 yıl falan.Ama daha sonra yani bu yıl JB'ye aşkım daha da arttı.Ve iyi ki de arttı.Sanki çok uzun yıllar boyunca onları sevmiş gibi hissediyorum.Umarım sevgim uzun yıllarada dayanır Very Happy
*SeRoS*
*SeRoS*

Mesaj  nic 'K' im_q.kRe Salı Tem. 07, 2009 11:48 pm

benim rock sevdam sonucunda tanıdım. arkadaşm sürekli bahsediyodu rockçı jb adında bi grup var duymadın mı flan die. bend her defasında biliyo der atlatırdım. en sonnda onun pc sinde şarkılarını duyunca tutuldum. gerçekten şarkılarına bayılıorum. çok güzel söylüyorlar.sonra araştırma flan yapdım. ilk olarak joe tanıdım . ondan sonra tüm qrup ama beni en derinden etkileyen kişi NİCk oldu. ona tutuldum. resmen. o qündn beride jonas'a karşı duyduqum hayranlık,, sevgim qün qectikçe artıyor. ! Very Happy
nic 'K' im_q.kRe
nic 'K' im_q.kRe

Mesaj  TheUrsule Çarş. Ağus. 05, 2009 1:21 pm

Ben ilk defa NR1'de Burnin' Up şarkısının klibini izlerken tanımıştım, ama açıkçası hayranı değildim sadece 1-2 şarkısını arada bi dinlerdim ardından hiç izlemesemde Camp Rock'ın reklamlarında gördüm, Disney Channel'da sürekli görmeye başladım.. Geçenlerde sıkıldım öylesine bilgisayarımdaki şarkıları dinliodum sorna Burnin' Up'ı açtım ondan sonra da olan oldu.. Ama aslında beni JB'yi sevmeye iten en önemli etken "Nick", insanı kendine çeken bi yapısı var Very Happy Aynen benim de Nick'e olan sevgim her geçen gün artıo. Like a Star @ heaven I love you
TheUrsule
TheUrsule

Jonas Brothers'ı Nasıl Tanıdız ? Empty JB'yi nasıl mı tanıdım?? aşağıdan buyrunn =DD

Mesaj  ecrin_e_ Perş. Ağus. 27, 2009 10:09 pm

' Herkese slm..öncelikle böyle bi' tartışma panosu sunduğunuz için teşekkürler =) Gelelim sorumuza..JB'yi nasıl tanıdım..hmm güzel soru (: bn bundan 1-2 yıl öncesine kadar tam bi' selena gomez hayranıydım..Ta..kii NiCk ile çıktığını öğrenene kadar..bu ismi ilk defa mı duymuştum..HyRr..CaMp RoCk da o sıralar yakından takip edip ilgi duyduklarım arasındaydı..Haliyle NiCk ismini de duymuştum..ve bu böyle birkaç yerde daha karşıma çıktı..hem fanı olduğum(selena gmz'den bahsediorum) hemde şu ismi her yerde karşıma çıkan o büyük(!) insanı ArTıK YeTeRrr!!! dercesine araştırmaya koyuldum..aman allahım o da ne sanırım rüyadayım( mübalağa etmiş gibi olmyaym ama büyülendim sanırım.. Embarassed Very Happy )
Saçları mı desem..bakışı mı desem..duruşu mu desem..tarzı mı desem..şarkıları mı desem..artık orasına siz karar verin =D ..Kısacası ruhu bni bndn aldıı..ve sonra Kevin ve Joe isimli kardeşleriyle birlikte *JB* adlı bi' grubunun olduğunu öğrendim ve bizim bu BÜYÜK İNSANIMIZ xP ..Meğer grubun en küçük beyiymiş Very Happy..Selena Gmz'e n'oldu diye sorduğunuzu duyar gibiyim =D NiCk'iMii tanıdıkça ondan her geçen gün soğudum..Bi' düşünsenize ! : Kim sevdiğini bi'başkasıyla paylaşmak ister kii ( bu ulaşılmaz biri olsada xP)..kaldıki bn NiCk'dn hoşlanıorm laflarını duyunca bile tuhaf olup parlayabiliorm Very Happy..| tabii bu işin espri tarafı |..Bu arada aklımdayken siz değerli Nj fanlarının ilgisini çekecek bi' anımı anlatym..Bu yaz tatildeyken = akşam saatleri = gezerken NİCK'İ GÖRDÜMM...Durun..! Hemen şaşırmayın veya olurmu öle şey gibilerinden ön yargıya varmayın..şimdi siz kendinizi bnm yerime koyarak devamını okuyun =) Boy aynı..kilo aynı..saçlar aynı güzellikte bildiğiniz gibi =D yüzü bi'tanecmm NicKK e ne duruosun ELİFF..bağırsanaa...!!!!! =D ve aptal aşık bn xP aaaa NicK NicK NicK...( bu böyle giderr Very Happy ) ve herkes bana şaşkın şaşkın bakar..umrumda deill..şuanda ondan başkasını düşünemiorm..neyse NiCk dediğim çocuk bana garip garip bakarak yoluna devam etti..bnde arkasından öylece bakakaldımm.. Embarassed affraid ..Ertesi gün belki bi' umut yine onu görürm diye aynı yerden geçtim ve inanmıorum o daaaaa Very Happy bu sefer tepki vermedm ne olduğunu anlamaya çalıştımçünkü giderken bn arkama baktığım gibi o da arkasını dönmüş bana bakıyordu..:S nyse bu böyle 4 gece sürdüü Very Happy Exclamation ..sonra tatilden geldik ve bunu her gördüğüm insanla paylaştım herkes hayal görmüşsün veya o deildir dercesine garipsediler..OlsuNnn o olmasa bile onun olması ihtimali bni mutlu edioRRR =)).. şimdilik bndn bu kadar değerli nJ fanları..inş birgün nicK'i ihtimalsiz görmem dileğimle.. Very Happy HoŞçaKaLn.....( ELİFF !! )
ecrin_e_
ecrin_e_

- Similar topics