Nick Jonas Türkiye Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts

3 posters

Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts Empty Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts

Mesaj  yuya_thalia Ptsi Şub. 02, 2009 5:32 pm

Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts Joe-jonas-camilla-belle-santa-barbara-date

Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts Camilla-belle-joe-jonas-date

Joe Jonas and Camilla Belle walk hand-in-hand down a boardwalk over the weekend in Santa Monica, Calif.

If you missed it, Joe, 19, showed up to Camilla’s Push premiere on Thursday night. You can check out the video at INFdaily.com.

Camilla, 22, recently dished to MoviesOnline about her relationship with co-star Dakota Fanning. She shared, “She definitely knows what she’s doing, and it’s quite apparent. She’s extremely talented and has picked one incredible project after another, and continues to do so. I think what was great about working with her is that we’ve both grown up in the business.”

Arkadaşlar gördüğünüz gibii sonunda el ele de resimleri çıktı işte Crying or Very sad
Aminemm ilk önce mesaj attı bana haber verdi el ele resimleri çıktı diye Sad
Bende şimdi buraya ekledim işte Sad ne kadar canım yansada Crying or Very sad
Anti Jamilla!!!! Jemiii Forever diyorum herzaman ki gibi Wink Cool
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts Empty Geri: Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts

Mesaj  ***Joe-m*** Ptsi Şub. 02, 2009 6:53 pm

yaaaa inanmıyorum ya joseph bu wampir kızlamı çıkıyo Sad moralim bozuldu ya Sad
***Joe-m***
***Joe-m***

http://www.anime.web.tr/

Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts Empty ..

Mesaj  syhgl Ptsi Şub. 02, 2009 8:18 pm

ya bu haberi yazan kişi haberi nerden buldugunu yani siteyide yazabilirmi acaba resimin bir tanesi görünmüyoda

syhgl

Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts Empty Geri: Joe Jonas & Camilla Belle: Santa Monica Sweethearts

Mesaj  yuya_thalia Ptsi Şub. 02, 2009 11:44 pm

syhgl demiş ki:ya bu haberi yazan kişi haberi nerden buldugunu yani siteyide yazabilirmi acaba resimin bir tanesi görünmüyoda

ikisi de aynı resimdi canımm biri daha büyüktü sadece Wink justjared.com dan aldım haberi Wink
yuya_thalia
yuya_thalia
Moderatörler
Moderatörler

- Similar topics